Czas na zdrowie!

unnamed (1)
Zdrowy styl życia daje przede wszystkim zdrowie i dobre samopoczucie!
26 kwietnia 2017r. uczniowie klas szóstych wraz z p. Aleksandrą Pycińską zaprosili całą społeczność szkolną na przedstawienie promujące zdrowy styl życia.

Celem "lekcji" „Czas na zdrowie” jest popularyzacja idei zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia oraz promocja wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego.   Trudno bowiem we współczesnym świecie odróżnić wartościowe produkty od reklamowanych nowinek, zaburzających naturalne mechanizmy organizmu.
Pamiętajmy!!!
Nasze zdrowie i dobre samopoczucie zależy od właściwego funkcjonowania naszego organizmu.
Jeżeli dostarczymy organizmowi  odpowiednie pożywienie, bogate w niezbędne dla nas witaminy i minerały, to spowoduje to lepszą przemianę materii, a to z kolei zwiększy naszą wydajność.
Nie będziemy czuć się zmęczeni!