„A światłość w ciemności świeci”

20 grudnia był dniem przybliżającym nam tradycję Świąt Bożego Narodzenia.
W tym dniu    na zaproszenie dyrekcji placówki przybyli przedstawiciele miejscowej parafii, dzieci   z zaprzyjaźnionego przedszkola, a także emerytowani nauczyciele, rodzice i dziadkowie. Wszyscy mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie jasełkowe pt. „A światłość w ciemności świeci”, wykonane przez uczniów klas IV-VIII. Spektakl dotyczący historii przyjścia na świat Jezusa został wzbogacony kolędami śpiewanymi przez szkolnych chórzystów. Nad całokształtem działań artystycznych czuwali nauczyciele: Elżbieta Jakubik, Katarzyna Korycińska-Skóra, Agnieszka Urbaniak i Paweł Mikołajczyk. Po jasełkach przyszedł czas      na życzenia przekazane przez pana dyrektora. Następnie, jak nakazuje tradycja, udaliśmy się na wieczerzę wigilijną, podczas której mieliśmy okazję skosztować staropolskich potraw oraz zaśpiewać popularne kolędy.

IMG-8972 (jpg) 1.05mb, (Pobrań: 84)
IMG-8974 (jpg) 1.44mb, (Pobrań: 38)
IMG-8981 (jpg) 2.14mb, (Pobrań: 100)
IMG-8983 (jpg) 2.26mb, (Pobrań: 92)