Szkoła Podstawowa nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Emilii Plater

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 9 =

Uprzejmie informujemy, że kolejna edycja konkursowa XV Festiwalu „Kolęda Pieśnią Zgody” odbędzie się dnia 30 stycznia 2020 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.
Regulamin oraz szczegóły umieszczone są poniżej, a także na stonie MOK-u w Piotrkowie Trybunalskim.

Protokół z XV Festiwalu „KOLEDA PIEŚNIĄ ZGODY”
Jury w składzie:  
 Renata Toma -
Zbigniew Włodarczyk -
Tomasz Balcerek -
przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
 
- Kategoria solistów klasy I-III
I miejsce –   Lena Danielczyk, Szkoła Podstawowa w Kurnosie
                II miejsce – Martyna Traczyk, Szkoła Podstawowa w Brzozie
                III miejsce –Władysław Gągała ,Przedszkole Samorządowe w Bełchatowie
                wyróżnienia – Klementyna Kubacka, Szkoła Podstawowa nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim,
                                               Anna Zwolińska, Szkoła Podstawowa nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim,
                                               Amelia Samborska, Szkoła Podstawowa w Brzozie,
                                               Kinga Jarnut, Szkoła Podstawowa w Wolborzu
                                               Kinga Rybak, Domowe Przedszkole w Wolborzu
                                                
- Kategoria solistów klasy IV-VI
                I miejsce – Zuzanna Kafar, Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
I miejsce – Maja Jabłońska, Szkoła Podstawowa nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim
                I miejsce -  Monika Mielczarek, Szkoła Podstawowa nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim
                II miejsce – Nikola Krupa, Szkoła Podstawowa nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim
                II miejsce – Aleksandra Pełka, Szkoła Podstawowa w Wolborzu
                III miejsce – Julia Szafrańska, Szkoła Podstawowa nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim
Wyróżnienia – Nadia Żegota, Szkoła Podstawowa nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim
                               Pola Gągała, Szkoła Podstawowa nr 13 w Bełchatowie
- Kategoria solistów klasy VII-VIII
I miejsce – Zuzanna Stańczuk, Szkoła Podstawowa nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim
II miejsce – Lena Kabzińska, Szkoła Podstawowa nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim
                III miejsce -  Krystian Dendek, Szkoła Podstawowa w Brzozie
                Wyróżnienia – Martyna Nowak, Szkoła Podstawowa nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim
                                               Maria Skupień, Szkoła Podstawowa w Gomulinie
 
Kategoria solistów Szkoły Ponadpodstawowe
                I miejsce – Zuzanna Kusideł, Wolborskie Centrum Kultury
 
 
 
 
Kategoria „Zespoły”
I miejsce – Zespół „Melodia”, Szkoła Podstawowa w Brzozie
II miejsce – Duet ”Magdalena Major i Zuzanna Stańczuk”, Szkoła Podstawowa nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim
                III miejsce -  Zespół „Mała Avista” , Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
                Wyróżnienia – Duet „Kinga Kozar i Kinga Krawczyńska”, Wolborskie Centrum Kultury
                                               Duet „Magda i Ola” , parafia Św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Trybunalskim
                               Nagroda specjalna – Duet „Karol Czubała i Julian Łojek” Przedszkole Artystyczne  Świat Bajek z Gorzkowic
 
 
 
Piotrków Trybunalski 30 stycznia 2020 roku.



Harmonogram umieszczony jest poniżej w załączniku.

Załączniki artykułu

Regulamin (pobrań: 17)
LISTA I HARMONOGRAM (pobrań: 25)