Szkoła Podstawowa nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:

Uprzejmie informuję, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 8 zgodnie z harmonogramem i przyjętym terminarzem.
Drodzy ósmoklasiści, życzę Wam powodzenia. (W piątkowej ekstremalnej drodze krzyżowej poproszę siły niebios o opiekę  nad Wami podczas egzaminu).
                                               Z poważaniem i szacunkiem - Zbigniew Włodarczyk
Niestety, nadal trwa akcja strajkowa nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 8.
Niestety, nie odbędą się zajęcia dydaktyczne.
                                                Z poważaniem i szacunkiem - Zbigniew Włodarczyk
W załączeniu informacja Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego:
Z dużą niecierpliwością oraz zaniepokojeniem wsłuchujemy się w kolejne informacje dotyczące negocjacji pomiędzy stroną rządową a związkami zawodowymi ws. strajku w edukacji. Jak dotąd rozmowy nie przyniosły zażegnania sytuacji kryzysowej.
W związku z powyższym przeprowadziłem rozmowy z przedstawicielami miejskich instytucji kultury oraz sportu, aby w trosce o dobro dzieci oraz spokój rodziców zorganizować uczniom i przedszkolakom opiekę na wypadek akcji strajkowej.
W przypadku strajku, rodzice nie mogący zapewnić opieki nad swoimi pociechami, będą mogli pozostawić dziecko w jednej z naszych instytucji: Miejskim Ośrodku Kultury, Ośrodku Sportu i Rekreacji, Muzeum, Miejskiej Bibliotece Publicznej, świetlicy Bartek oraz jej oddziałach. Zobowiązałem dyrektorów tychże placówek do zorganizowania zajęć dla dzieci.
Wiem, że dyrektorzy szkół podejmują wysiłki oraz dokładają wszelkiej staranności, aby wywiązać się z ciężącego na nich obowiązku przeprowadzenia egzaminów.
Rozumiem determinację nauczycieli ponieważ od wielu lat oświata nie jest doinwestowywana przez kolejne rządy.
Liczę na rozwiązanie zaistniałej sytuacji z myślą o dobru polskiej edukacji.
 Krzysztof Chojniak
OPIEKĘ DLA DZIECI ZAPEWNIĄ NASTĘPUJĄCE PLACÓWKI:
1. Ośrodek Sportu i Rekreacji
- Hala "Relax" (al. 3 Maja 6b) - 200 dzieci w wieku szkolnym
- Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne (ul. Belzacka 108/110) - 50 dzieci w wieku przedszkolnym
2. Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna „Bartek” - 150 dzieci w wieku przedszkolnym
- świetlica "Bartek" (ul. Norwida 4) - 45 dzieci
- świetlica "Promyk" (ul Wojska Polskiego 54) - 45 dzieci
- świetlica "Tęcza" (ul. Pawlikowskiego 1) - 30 dzieci
- świetlica "Wierzeje" (ul. Wrzosowa 8) - 30 dzieci
3. Miejski Ośrodek Kultury
- MOK (ul. 3 Maja 12) - 30 dzieci w wieku szkolnym
- Ośrodek Edukacji Artystycznej (ul. Słowackiego 13) - 30 dzieci w wieku szkolnym
4. Muzeum (pl. Zamkowy 4) - 25 dzieci od III klasy podstawowej
5. Miejska Biblioteka Publiczna (ul. Jerozolimska 29) - 25 dzieci od III klasy podstawowej
Ww. placówki będą przyjmować dzieci od godziny 8.00

Najbliższe zebrania z rodzicami odbędą się  31 stycznia 2019 r.

Podczas zebrań zostaną przedstawione wyniki klasyfikacji półrocznej uczniów wszystkich klas.
- klasy I - IV godz. 17.00
- klasy V - VIII godz. 18.30

Serdecznie zapraszamy!!!

Zebrania z rodzicami odbędą się 13 grudnia 2018 r.:

-  klasy I - IV godz. 17.00
- klasy V - VIII godz. 18.00

Około godz. 18.00 przewidziany jest dla rodziców spektakl w wykonaniu uczniów klas V i VI związany z obchodami świeta patronki szkoły Emilii Plater.

O 18.20 dla rodziców klas VII i VIII pedagogizacja - spotkanie z policjantem.

Zebrania podsumowujące pracę w I półroczu roku szkolnego odbędą się w najbliższy czwartek 25 stycznia 2018 r.

klasy I-III godz. 17.00
klasy IV-VII godz. 18.15

O godz. 18.00 zapraszamy rodziców uczniów klas V i VII na pedagogizację podsumowującą realizację programu profilaktycznego POMARAŃCZOWA LINIA do sali 24.

___________________________________________________________________

Najbliższy termin zebrań z rodzicami to 14 grudnia 2017 r.

Podczas zebrań  nauczyciele - wychowawcy klas przedstawią propozycje ocen za I półrocze roku szkolnego 2017/2018.

klasy I - III godz. 17.00

klasy IV - VII godz. 18.30

Rodziców uczniów klas IV - VII zapraszamy na godz. 17.30 do sali nr 5 na pedagogizację

prowadzoną w ramach projektu "Cybernauci"  na temat "Bezpieczni w sieci".

15 września 2017r. zebranie

17:00 klasy I-III
18:30 klasy IV-VII

Zapraszamy!

16 marca 2017 r. (czwartek) zapraszamy rodziców na zebrania z wychowawcami klas.

o godz. 17.00 - klasy I-III
o godz. 18.00 - klasy IV-VI

Serdecznie zapraszamy!!!

PIERWSZE ZEBRANIE Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

15 września 2016 roku

Klasy I-III godz. 17.30

Klasy IV-VI godz. 19.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY.

ZMIANA TERMINU ZEBRAŃ Z RODZICAMI!!!

Informujemy, że ostatnie zebrania z rodzicami w tym roku szkolnym odbędą się w poniedziałek 23 maja 2016 roku .

Dla rodziców uczniów klas IV-VI o godz. 18.00

Na zebraniach przedstawione zostaną propozycje ocen końcoworocznych oraz sprawy bieżące poszczególnych klas.

ZAPRASZAMY

Najbliższe zebrania z rodzicami odbędą się w czwartek 17 grudnia 2015 roku

Dla rodziców uczniów klas IV-VI o godz. 18.00

Na zebraniach przedstawione zostaną propozycje ocen semestralnych oraz omówione sprawy bieżące poszczególnych klas.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zebrania z rodzicami odbędą się w czwartek 10 września 2015 r.

Dla rodziców uczniów klas IV-VI o godz. 18.30