Komunikat Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

kuba
Mam wielką przyjemność zamieścić komunikat Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Jakuba Kowary.

"Kochana klaso oraz uczniowie SP8!
Stało się... Zawieszenie zostało przedłużone. Wracamy po świętach Wielkiej Nocy. Zaraz po nich... egzaminy. Proszę Was jako kolega oraz przewodniczący klasy i szkoły, żebyście przez ten miesiąc posiedzieli trochę w książkach, przejżeli materiały w podręcznikach i nie tylko. W Internecie znajdziecie wiele materiałów powtórzeniowych, egzaminy z poprzednich lat. Nauczyciele będą się starać w jakiś sposób przekazać nam wiedzę przez stronę szkoły, ale tyle nie wystarczy. Tu chodzi o WAS oraz WASZE chęci. Jestem dobrej myśli, że wypadniemy dobrze, że pokażemy tym którzy w nas nie wierzą, że potrafimy. W tym wszystkim chodzi też o nasze zdrowie. Nie traktujcie tego czasu jako wolne od zajęć ! To nie są "koronaferie". Nie wychodzcie się spotykać ze znajomymi, jak już rzeczywiście Wam brakuje znajomych to zadzwońcie do siebie, nawet przez wideo żeby się zobaczyć. Pamiętajcie o bliskich, zwłaszcza o Babciach i Dziadkach, są to najbardziej narażone osoby, wy także lecz doskonale wiecie że nasze organizmy nie poddają się w walce z wirusami. Dbajcie o higienę przede wszystkim rąk i twarzy. W Internecie macie już nawet filmiki instruktażowe jak myć ręce 😉. Myślę że do wcześniejszych napisanych przeze mnie zaleceń i tak się stosowaliście ale proszę Was o wzmożoną mobilizacje!
Zostańmy w domach. To my jesteśmy odpowiedzialni za to czy zarażonych będzie 1000 czy kilkaset tysięcy, a nawet milion osób. Nie ryzykujcie zdrowiem własnym i bliskich. Takimi zachowaniami pokażecie świadectwo mądrości i solidarności. Stosujmy się do zaleceń rządzących i sfer wyższych.
Sytuacja jest naprawdę poważna.
Wszystkiego dobrego, a przede wszystkim zdrowia w tych trudnych dla nas "czasach zarazy". Was Drodzy Koledzy i Koleżanki proszę o dobrą myśl za nas oraz powodzenie na egzaminach.
Jakub Kowara 🙋‍♂️"

Drogi Jakubie.
Jest mi i nauczycielom bardzo miło, że popełniłeś tak piękną i pełną mądrości treść do społeczności szkolnej.

P.S. Gdybym ja mógł zadecydować o Twojej ocenie z języka polskiego, zapewne dostałbyś "6" na egzaminie.

Łączę pozdrowienia i życzę zdrowia dla Was wszystkich.
dyr Zbigniew Włodarczyk