Szkoła Podstawowa nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Emilii Plater

11 listopada

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Narodowe Święto Niepodległości-obchody miejskie
W 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w Piotrkowie Tryb  w kościele oo. Bernardynów odbyła się uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny.Jak co roku,nie zabrakło też na niej przedstawicieli SP nr 8.
Uczniowie pod opieką nauczycieli godnie reprezentowali naszą szkołę niosąc sztandar. Odśpiewali też "Mazurka Dąbrowskiego" i wysłuchali orędzia prezydenta Chojniaka. Na zakończenie, wraz z dyrektorem szkoły złożyli kwiaty pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza.

                                          Opiekunowie:
                                           K.Chmielewski
                                           B. Szczęka
                                           A.Zielińska-Cybula


 
powrót