Święto Patrona Szkoły

30 listopada 2018r.
Tego dnia obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły, a także upamiętniliśmy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Spektakl teatralny został przygotowany na najwyższym poziomie-tak właśnie piszą i mówią o Nas media:

"Jedni uczniowie śpiewali, inni tańczyli, a to wszystko po to, aby przypomnieć rówieśnikom dwa bardzo ważne wydarzenia.
- Moim zdaniem taka żywa lekcja historii najbardziej trafia do młodzieży. Jestem pewny, że te dwa wydarzenia historyczne na pewno pozostaną na długo w ich pamięci. Poza tym, że uczciliśmy 100-lecie odzyskania niepodległości, to nawiązaliśmy także do Powstania Listopadowego, ponieważ patronka naszej szkoły Emilia Plater poświęciła wtedy swoje życie - powiedział Zbigniew Włodarczyk, dyrektor szkoły."

Jesteśmy dumni, że tak niezwykłe wydarzenie zapisało się na kartach historii naszej szkoły.

Wydarzenie przygotowali:
Bartosz Gumulec