Szkoła Podstawowa nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Emilii Plater

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
zdjęcie
kONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS IV-VIII
DRODZY UCZNIOWIE KLAS  IV-VIII
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8
W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

 
Już od poniedziałku, 1.06.2020 r.
rozpoczynamy w naszej szkole konsultacje z nauczycielami

 
Konsultacje dla uczniów mają charakter dobrowolny.
termin  - 
1.06.2020 r. - 26.06.2020 r.

 
Aby konsultacje mogły się odbyć musicie zapoznać sie z poniższym
materiałem i wytycznymi.
 
Nie umawiaj się na konsultacje, jeżeli jesteś chory lub w Twoim domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.
Jeżeli umówiłeś się na konsultacje, a nie możesz przyjść, zgłoś ten fakt odpowiednio wcześniej – nauczyciel będzie mógł zaprosić w zastępstwie innego ucznia.
Zabieraj do szkoły własny zestaw podręczników i przyborów. W szkole nie będziesz mógł ich pożyczać od innych uczniów.
W drodze do i ze szkoły korzystaj z osłony na usta i nos oraz zachowuj dystans społeczny.
Przed wejściem do szkoły obowiązkowo zdezynfekuj ręce, a jeżeli masz przeciwwskazania zdrowotne do stosowania środków do dezynfekcji natychmiast umyj ręce.
Bezwzględnie stosuj zasady higieny: często myj ręce wodą z mydłem i nie podawaj ręki na powitanie, zachowuj dystans, a także unikaj dotykania oczu, nosa i ust.
Zwracaj uwagę na odpowiedni sposób zasłania twarzy podczas kichania czy kasłania. Stosownie zwracaj uwagę innym w tym zakresie.
Unikaj większych skupisk uczniów, zachowuj dystans przebywając na korytarzu, w toalecie, innych pomieszczeniach wspólnych oraz na terenie szkoły.
Pamiętaj, że masz możliwość ustalenia konsultacji z każdym nauczycielem, jednak dopiero po zgłoszeniu tego faktu nauczycielowi, który zaplanuje Twoje przyjście tak, by uniknąć zgromadzenia się w jednym czasie większej ilości uczniów.
Skontaktuj się z nauczycielem – poprzez komunikatory zdalnych lekcji, wiadomość e-mail,lub numer telefonu jeśli posiadasz.

 
Warunkiem udziału ucznia w konsultacjach na terenie szkoły jest złożenie w dniu konsultacji odpowiednich oświadczeń o stanie zdrowia dziecka oraz dotyczącej zgody na wykonanie pomiaru temperatury u dziecka.
powrót